Referenzen

Vážený pane Svobodo a pane Beneši,

rád bych vám oběma touto cestou poděkoval za perfektní organizaci a skvěle podmínky, které se vám podařilo vytvořit pro účely manažerského školení létajícího personálu českých aerolinií.

Prostory Gaudea jsou ideálním místem pro akce tohoto druhu a přímo vybízejí jak k relaxaci, tak k aktivnímu odpočinku.Opravdu mile mě překvapila kvalita nabízených jídel a pestrost připravovaných pokrmů.

Dle slov mých zaměstnanců to bylo jedno z nejlepších školení, které kdy absolvovali a velkou měrou k tomuto přispěl právě váš penzion Gaudeo u Vranovské přehrady.

Budu se těšit na další možné školení a nebo soukromé cesty do Gaudea.

S pozdravem a přáním úspěšného roku 2012.

Mgr. Bohumil Jahn
Výkonný ředitel sekce Palubní průvodčí


V červnu 2011 jsme pro naše obchodní zástupce a zaměstnance uspořádali celodenní školení, na které navazoval tradiční stmelovací víkend.

Páteční školení v nově zbudovaných a moderních prostorách proběhlo naprosto v pořádku a to i přesto, že se zde zároveň uskutečnila ještě jiná obdobná akce. Příjemný personál vše zvládal a ocenili jsme také chutné občerstvení, které bylo pro nás připraveno.

V průběhu víkendu jsme uvítali zejména umístění apartmánů v přírodě, přesto však s veškerým komfortem. Pan Beneš nám ochotně navrh možnosti, jak využít společný volný čas. Variant bylo mnoho a my jsme rádi využili podvečerní posezení u táborového ohně s opékáním (bylo nám připraveno dřevo, maso na opékání i veškeré pochutiny) a ve večerních hodinách místní DJ uspořádal diskotéku s karaoke pro naši uzavřenou společnost.

Příjemným překvapením pro nás bylo také nové, moderní a prosvětlené ubytování ve vkusně zařízených apartmánech s výhledem na přehradu. Vše čisté a pečlivě připravené na náš příjezd.

Ráda bych tímto ještě jednou poděkovala celému kolektivku Penzionu Gaudeo za jejich vzornou a usměvavou obsluhu a také panu Benešovi za jeho individuální přístup k našim specifickým požadavkům.

za společnost Hu-Fa Dental a. s.

Tereza Linnertová
marketing a PR manager