Rodinná dovolená u Vranovské přehrady

Užijte si báječnou rodinnou dovolenou s dětmi v bezprostřední blízkosti Vranovské přehrady. Moderně zařízené penziony GAUDEO Vám nabízí vše, co patří ke správné rodinné dovolené. Komfortní ubytování v útulných čtyřlůžkových nebo dvoulůžkových apartmánech s výhledem na přehradní jezero.

Číst dál

Balíček pro rodinu s dětmi s vyhlídkovou plavbou lodí

Užijte si s dětmi pohodový víkend u Vranovské přehrady. Starosti všedního dne ponechejte doma a nechte se hýčkat našim ochotným personálem. Při zakoupení balíčku získáte komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích. Polopenzi v restauraci GAUDEO pro celou rodinu po celý víkend. Krásný zážitek v podobě plavby výletní lodí po jezeře Vranovské přehrady.

Číst dál
Aktivní balíček pro rodinu s dětmi

Aktivní balíček pro rodinu s dětmi

Balíček určený pro aktivní rodinu, která se nebojí vyzkoušet něco nového. Součásti balíčku je zapůjčení moderních koloběžek pro celou rodinu. Každodenní starosti ponechejte doma a nechte se hýčkat našim ochotným personálem. Při zakoupení balíčku získáte komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích uprostřed přírody v bezprostřední blízkosti Vranovské přehrady. Polopenzi v restauraci GAUDEO pro celou rodinu po celou dobu pobytu.

Číst dál

Balíček pro seniory

Poznejte krásnou přírodu v okolí Vranovské přehrady a Národního parku Podyjí. Užijte si aktivní třídenní pobyt v moderně zařízených pokojích s výhledem na přehradní jezero. Po celou dobu máte možnost stravování v restauraci GAUDEO. Navíc Vám při zakoupení balíčku zapůjčíme nordic walking hole na celý den a získáte dvě vstupenky na Vranovský zámek.

Číst dál

Zážitkový pobyt pro DVA u Vranovské přehrady

Objevte krásu jižní Moravy a užijte si se svým partnerem krásné tři dny v kraji vína. Využijte ubytování v penzionech GAUDEO. Moderně zařízený dvoulůžkový pokoj Vám poskytne plný komfort uprostřed krásné přírody.

Cena balíčku 2 osoby na 2 noci: 3.499 Kč.

Číst dál