Dobrý den,ráda bych poděkovala celému kolektivu penzionu Gaudeo za velmi příjemné vystupování.Byli jsme s přáteli velice spokojeni s ubytováním i s obsluhou.Škoda,že to netrvalo déle.Přeji Vám do dalších let mnoho hostů.

Marcela Moučková

Dobrý den.Strávili jsme u vás s manželem necelé 4 dny a byli jsme maximálně spokojeni!Krásné ubytování,vynikající jídlo,velmi příjemná obsluha,velmi milý personál.Všude vás vychvalujeme a doporučujeme,tak si to nepokazte.Děkujeme za krásný zážitek.

Kateřina Hamerlová

Nejlepší dovolená tady :) opravdu jestli se někdo rozhodujete jestli strávit dovolenou v penzionech Gaudeo tak neváhejte ani chvilku :) uplně super :) personál, pokoje, pláž, okolí no prostě všecko na jedničku :)

Denča

Dobrý večer, zdárně jsem se s dětma vrátila domů do Ostravy, ještě jednou chci poděkovat za pěkně prožitý týden ve vašem penzionu a moc příjemném a útulném pokoji 23, vyhovoval nám tento pokoj, že kluci mohli být stále venku. Poděkování patří i personálu s kterým jsme se po celý týden potkávali za jejich příjemné vystupování a vstřícnost k hostům. Váš penzion budu všem doporučovat a rádi se někdy vrátíme. Ještě jednou vřelý dík Zádrapová Ludmila a kluci. (místo slečny Kadlčkové).

Ludmila Zádrapová

Dobrý den stravila jsem u vás pět nádherných dní velice se mi u vás líbilo a moc rada se k vám opět vrátím na odpočinek.

Eva Rauchová

Dobrý den, strávili jsme u vás tři dny (12.6.-14.6.2012) jako romantický pobyt zakoupený u Slevomatu.cz a byli jsme naprosto spokojeni!! Velmi musíme pochválit kuchaře, protože takhle VYNIKAJÍCÍ jídlo jsme ještě nikde nejedli. Personál v restauraci byl velmi milý a velmi pozorný. Pokoje naprosto úžasné, prostě tento pobyt jsme si vychutnali se vším všudy. Mohu a budu jen doporučovat! A ráda se k vám budu vracet. Ještě jednou Vám patří velký dík!!

S pozdravem Dokulilová Monika

Dobrý den, strávila jsem u Vás dva dny na firemním meetingu a musím Vás pochválit, ubytování krásné, ale to dnes už není výjimka, ale skvělá kuchyň a usměvavý, vstřícný personál nejsou úplně obvyklým jevem. O kvalitě Vašeho zařízení svědčí fakt, že několik mých kolegů se okamžitě rozhodlo strávit u Vás alespoň pár dní ještě letos v létě a my se k Vám s firemními akcemi budeme rádi vracet.

Anna Buchtová